do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Emmeloord 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord/Luttelgeest
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 01:10

Interesująca oferta pracy w Holandii bez języka przy kwiatach – ścinanie róż. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie na terenie szklarni z Emmeloord.  Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Emmeloord/Luttelgeest.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie róż sekatorem;
  • wykonywanie innych prac, które są związane z pielęgnacją róż – pluizen, inbuigen.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie w pracy przy ścinaniu róż;
  • gotowość do pracy na dłużej;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • transport do pracy na terenie kraju;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,00% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów co tydzień;
  • wypłata co tydzień na konto;
  • zorganizowanie płatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatku (Jaaropgave), co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod  numerem telefonu: +48 774410654 /+48 533 155 868 /+48 739 230 594 /+48 533 087 111(Biuro Opole) albo +48 533 966 678 / +48 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski).

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-scinanie-roz-emmeloord-luttelgeest,oferta,6621977

ID ogłoszenia: 495c9d2e67193dd