do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Numansdorp
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: minimum 8 tygodni
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 21:42

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Numansdorp 2020 dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie;
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;\holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie, które jest zgodne z holenderskimi stawkami dla tej branży/sektora;
  • pełny wymiar czasu pracy;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dojeżdżanie do pracy firmowym transportem;
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: biuroradom@euroservices.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 789 154 442

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/sortowanie-odziezy-uzywanej-holandia-praca-fizyczna-od-zaraz-numansdorp-2020/

ID ogłoszenia: 5945e1ddd11b0050