1770 euro netto miesięcznie

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka Born na produkcji z branży motoryzacyjnej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 04:48

Propozycja dobrze płatnej pracy w Holandii na produkcji towarów z branży motoryzacyjnej. Zatrudnienie w Born od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Born, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1770 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na obsługiwaniu taśmy produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na produkcji w branży samochodowej lub motoryzacyjnej
  • konieczność odbycia 2- tygodniowego szkolenia w Polsce
  • posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • darmowe miejsce do zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo w PLN lub EUR
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • opłacanie przez pracodawcę składek ZUS
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

praca.niemcy@workexpress.pl w tytule wpisując stanowisko pracy

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-holandia-3671035.html

ID ogłoszenia: 1058c0a56b5cc3d

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka Born na produkcji z branży motoryzacyjnej”

  1. jestem zainteresowany

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt