do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie z odzieżą Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 01:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie odzieżowym z Tilburga. Propozycja zatrudnienia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na kompletowaniu zamówień z użyciem skanera na magazynie znanej marki odzieżowej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in. pakowanie i przepakowywanie

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • status osoby niekaranej
  • pełna dyspozycyjność
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane do tydzień
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy
  • wsparcie polskiego rezydenta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

i.skoczek@pran.eu

W tytule należy wpisać „TIL/GRA”

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/zbieranie-zamowien-ubrania-3939264.html

ID ogłoszenia: 915a340b0e4f9bf

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie z odzieżą Tilburg”

  1. Sebastian na 11 lutego 2018 @ 22:21

    Witam jestem zainteresowany podjęcia współpracy tel.691871232