9,04 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji rowerów 2017 Wassenaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wassenaar
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:32

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w fabryce rowerów z Wassenaar dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja pracy w Holandii 2017 na produkcji jednośladów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Wassenaar, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest o praca w fabryce zajmującej się produkowaniem rowerów
  • zadaniem pracownika będzie montaż części

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • ważne prawo jazdy
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w Holandii od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, holenderskiej umowy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • wsparcie konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres e-mail:

adrianna@Holandiajobs.pl z dopiskiem produkcja rowerów

Możliwy jest kontakt pod numerem + 48506670880

Źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-rowerow-id879656.html

ID ogłoszenia: 23359b9b788ec2ed