do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:28

Propozycja aktualnej pracy w Holandii dla budowlańców-malarzy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na budowie z Maastricht przy wykończeniach związanych z malowaniem pomieszczeń.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce zatrudnienia: Maastricht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie wykonywanie zadań związanych z malowaniem

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • posiadanie własnego auta oraz możliwość przyjechania nim
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku malarza
  • preferowane są osoby z wykształceniem kierunkowym
  • posiadanie uprawnień VCA

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę w Holandii od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższa ofertą pracy prosimy wysłać swoje CV na adres e-mail:

Holandia@euro-labora.com

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-holenderskie-warunki-zatrudnienia-id879529.html

ID ogłoszenia: 76059b9befa4c915

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie Maastricht”

  1. Dzień dobry bo widziałem ogłoszenie jestem zainteresowany praca

  2. Jestem zainteresowany oferta. Proszę o dodatkowe informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam