€ 450-550/tyg

Od zaraz oferta pracy w Holandii kierowca kat. C+E transport kwiatów, Brakel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Brakel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 07-04-21
  • Długość umowy: miesięczna z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2021 05:24
  • Wygasa: 21 dni, 22 godzin

Firma z bazą w Brakel poszukuje obecnie kierowców kat. C+E do pracy w Holandii przy transporcie kwiatów. Mile widziane osoby ze znajomoscią języka angielskiego.

Naszym klientem jest firma transportowa, specjalizująca się w transporcie kwiatów i roślin do Holandii oraz poza jej granicę. Czy jesteś doświadczonym kierowcą z kwiatami i roślinami?

Dołącz do zespołu!

Baza: Brakel

Obowiązki
W tej zróżnicowanej pracy jako kierowca CE będziesz odpowiedzialny za transport kwiatów i roślin z i na aukcje, głównie w rejonie Aalsmeer i Bleiswijk .

Twoja główna praca jako kierowca ciężarówki to jazda samochodem, ale oprócz prowadzenia, w momentach gdy nie ma potrzeby tranportu – będziesz wykonywać również prace konserwacyjne w szklarniach.

Najbardziej pracowite miesiące w transporcie orchidei to czas od kwietnia do sierpnia. Jednak od sierpnia do października nasz klient prowadzi transport truskawek z własnego ogrodu truskawkowego w Nieuwaal . Trasy odbywają się wtedy z Nieuwaal do Geldermalsen i z powrotem do Brakel .

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. Twój dzień rozpocznie się około godziny 05:00 – 06:00 i zakończy około godziny 18:00. Raz na 4 tygodnie musisz również pracować w sobotę.

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki CE
Atutem jest doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografów cyfrowych
Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, dodatkowym atutem jest holenderski
Własny samochód (z i do pracy)

Oferujemy
Stawka godzinowa 13,13 € (na podstawie doświadczenia)
Umowa holenderska
Płatność tygodniowa lub 4-tygodniowa
Pieniądze na wakacje (8,33 %) i płatne dni urlopu (25 w roku)
Ubezpieczenie zdrowotne (25,85 € tygodniowo)
System emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
Godziny w tygodniu: 50-55
Zakwaterowanie

katowice@1todrive.com

ID ogłoszenia: 69360670b029e9f0

Brak tagów