300-400

Od zaraz oferta pracy w Holandii magazynie sieci supermarketów w Oodterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bezterminowo
  • Opublikowany: 25 listopada 2021 00:54

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie sieci supermarketów w Oodterhout. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Poszukujemy doświadczonych pracowników magazynowych, którzy preferują różnorodność obowiązków. Będziesz szkolony/a przez 4 pełne dni pracy na każdym stanowisku, po czym staniesz się w pełni wszechstronnym pracownikiem magazynowym. Zdobędziesz cenne doświadczenie w firmie, która jest lojalna wobec zatrudnianych przez siebie pracowników i nastawiona na możliwie jak najdłuższą z nimi współpracę.

Opis stanowiska :
• Rozładunek i załadunek towarów
• Zbieranie zamówień z wózkiem EPT
• Pakowanie
• Inne drobne prace magazynowe
• Praca zgodna z zasadami bezpieczeństwa
• Praca na zmiany: 07:00 – 16:00 (możliwe nadgodziny)

Oferujemy :
• Praca na długi okres czasu
• Pełne tygodniowe wynagrodzenie
• Założenie funduszu emerytalnego
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
• 200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentysty
• Komfortowe zakwaterowanie
• Ulga podatkowa, jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pozytywna atmosfera

Wymagamy:
– Znajomosc jezyka angielskiego
– Dostepnosc na dluzszy okres czasu
– Solidnosc i sumiennosc

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!
Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 6 43207271 (WhatsApp)
info@eu-people.com

ID ogłoszenia: 979619e5d7fab6bd