480 euro/tydz. netto

Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez języka przy regipsach Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 22:46

Proponujemy podjęcie pracy w Holandii na budowie dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz w Nijmegen przy regipsach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Nijmegen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 480 euro netto za tydzień

Nr referencyjny: APN/NL/pracuj05

Opis stanowiska:

  • jest to praca dla budowlańców przy regipsach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie budowa ścian kartonowo-gipsowych (profile, wełna, płyta KG) oraz obniżanie sufitów

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia przy zabudowie suchej
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna samodzielność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu VCA lub SCC
  • precyzja i profesjonalizm
  • własne auto oraz narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zarobku wypłacane na konto co tydzień
  • darmowe zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • pracę na podstawie holenderskiej umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy wysyłając zgłoszenie na adres:

info@apnpraca.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-plyt-kartongips-metal-stud-3967627.html

ID ogłoszenia: 5985a6270f33e8c3