do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez znajomości języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 20:31

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie dla przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie z Bredy dla budowlańców bez znajomości języka. Zapewnione zakwaterowanie na miejscu – odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac remontowo – wykończeniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie;
  • konieczne są umiejętności, które polegają, np. na malowaniu, gipsowaniu, tynkowaniu, układaniu glazury, kładzeniu gładzi, stawianiu konstrukcji  z płyt kartonowo – gipsowych, układaniu podłóg oraz wykonywanie prac instalacyjnych, a także przy wykończeniach wnętrz;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność podczas wypełnianiu swoich obowiązków;
  • dokładność;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • bardzo dobra jakość.

Oferujemy:

  • stałą pracę możliwą przez cały rok;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie wypłacane, co tydzień;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pracę od poniedziałku do piątku od 07:00 do 18:00 oraz w soboty od 07:00 do 15:00;
  • możliwość zjeżdżania do Polski, co półtora miesiąca.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-breda,oferta,6597453

ID ogłoszenia: 1235c51e9f44053c

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez znajomości języka Breda”

  1. Jestem zainteresoany ofertą pracy
    Proszę o kontakt
    537463317

  2. agusia1207_73 na 12 lutego 2019 @ 21:13

    Jestem zainteresowany oferta pracy proszę kontakt Rafał 698972461

  3. dawid wendt na 3 kwietnia 2019 @ 11:53

    Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt Dawid 513343170