do uzgodnienia

Dla budowlańców od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez języka Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 02:26

Bez znajomości języka do pracy w Holandii poszukiwani pracownicy ogólnobudowlani na budowie. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Venray z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Venray/Oudewater/Veghel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika jest składanie, przygotowywanie szalunków, a także robienie wylewek betonu pod zabudowę mieszkaniową albo hale przemysłowe;
  • przebudowywanie mieszkań;
  • montowanie płyt, izolacja.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w budownictwie, stolarstwie albo osoby techniczne;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • doskonała organizacja pracy;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • obsługiwanie narzędzie oraz elektronarzędzi – warunek konieczny;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • miel widziane prawo jazdy kat. B;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie wypłacane na podstawie kodeksu pracy CAO;
  • wypłaty co tydzień na konto;
  • dodatki wakacyjne i urlopowe;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • zapewnione zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, które wyposażone jest w AGD, TV i Internet;
  • transport do pracy w NL: czyli firmowy samochód albo transport do pracy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-holandia-region-venray-oudewater-veghel,oferta,6653192

ID ogłoszenia: 5495ca765fe76ee0