10,04 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie spożywczym bez języka Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:26

Od zaraz praca w Holandii na magazynie spożywczym dla Polaków bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta zatrudnienia w Deventer przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Deventer, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z artykułami spożywczymi
  • zadaniem pracownik będzie kompletowanie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego z komendami wydawanymi w języku polskim

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • gotowość do dłuższej współpracy
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach z dostępem do internetu
  • możliwość pracy na dłuższy okres
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • wsparcie polskich rezydentów
  • ubezpieczenie zapewnione odpłatnie
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • konto pracownika w internecie umożliwiające wgląd oraz pobieranie dokumentów
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 5915995e948f0cc2

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie spożywczym bez języka Deventer”

  1. Jesteśmy w stanie podjąć tą prace razem z partnerem