do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji ciastek i wypieków Born 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 02:28

Możliwość zatrudnienia od zaraz dla Polaków w fabryce z Born. Opcja pracy w Holandii 2017 na produkcji ciastek oraz wypieków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Born, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją oraz dystrybucją ciastek i różnych wypieków
  • zadaniem pracownika będzie zarządzanie grupą osób oraz prace polegające na pakowaniu towarów lub obsługiwaniu maszyn

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres co najmniej 12 miesięcy
  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego oraz komunikatywnym językiem holenderskim
  • podstawy obsługi urządzeń oraz komputera
  • mile widziane referencje
  • status osoby niekaranej
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy lub w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc w załatwianiu formalności, w tym numeru sofi
  • ubezpieczenie
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • dobre zarobki
  • opiekę rezydenta
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • transport do miejsca pracy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

khaldys@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38477681/Pracownik-produkcji-brygadzista-(Born)–produkcja-ciasteczek.html

ID ogłoszenia: 85358a498ce3cda3