do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2015 00:29

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy krojeniu i pakowaniu sera. Oferta z Zeewolde na linii produkcyjnej dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sera

Miejsce zatrudnienia: Zeewolde

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba wolnych stanowisk: 10

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do prac produkcyjnych związanych z krojeniem i pakowaniem sera.
  • Do zadań należeć może obsługa maszyn produkcyjnych – tak jak np. krajalnicy, wagi czy maszyny do paczkowania.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • motywacja, zaangażowanie, efektywność
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim, język holenderski nie jest wymagany
  • zwinność, energiczność, siła

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z holenderskim prawem pracy
  • na miejscu zorganizowane jest miejsce zamieszkania
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie
  • pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Holandii

Aplikacja:
Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia 2015.
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 43455c5120a64551

6 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez języka Zeewolde”

  1. witam,jestem zainteresowany panstwa oferta,jest nas dwoch,czy to praca na stale?i jakie jest jej wynagrodzenie?

    • Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy.Obecnie mieszkam z Zeewolde i pilnie poszukuje pracy. Pracowałam już na produkcji mięsa rok czasu w Storteboom i 2 lata także przez Covebo jako Order Picker w Bakker Logistiek. Jestem osoba punktualna, sumienna dobrze wykonująca swoją prace, ze znajomościa jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym, duża wytrzymalość fizyczna. Prosze o bezpośredni kontakt: +31 687 580 998

  2. Witam ja jestem zainteresowany ogłoszeniem. Proszę o kontakt pod nr tel 731403168

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Obecnie pracuje w Holandii.
    Znam jezyk angielski w stopniu bardzo dobrym.
    Nie mam zadnych problemow ze zdrowiem.
    Jestem zmotywowany do pracy.
    Tel kom 0649882842

    Piotr

  4. Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem przy produkcji sera .prosze o kontakt pod nr tel. 731941064

  5. WITAM jestem bardzo zainteresowana wasza oferta pracy pracowałam juz w NL 725-489-185