12,28 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii ogrodnictwo bez języka przy kwiatach Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 lutego 2022 20:11

Pracodawca z Weert poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków bez znajomości języka przy kwiatach oraz roślinach doniczkowych.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 12,28 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielęgnacja kwiatów oraz roślin doniczkowych;
  • naklejanie etykiet oraz przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych w hali oraz w szklarni.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  •  chęć pracy na hali, w szklarni oraz na polu;
  • podstawowa znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dopłata do transportu do Holandii w wysokości 350 PLN;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu na terenie Holandii;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania 200 PLN za każdą poleconą osobę.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

źródło: www.contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 22461e9ca79ac555