do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii pakowanie ketchupów bez języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 01:17

Poszukiwani są kandydaci do zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Wijchen. Aktualna praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu ketchupów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Wijchen, okolice Nijmegen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 3-6 miesięcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie zakładu zajmującego się produkcją, sprzedażą i dystrybucją ketchupów
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dostępność na terenie na okres min. 3-6 miesięcy
  • zaletą będzie dostarczenie opinii od poprzednich pracodawców
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • dodatkowym atutem będzie zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • opiekę rezydenta
  • wysokie zarobki oraz dodatki
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zapewnione przez agencję lokum
  • transport do pracy
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres: abroz@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361612/Pakowacz-ka-towarow-(Wijchen).html

ID ogłoszenia: 545582ca097aa5f5

7 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Holandii pakowanie ketchupów bez języka Wijchen”

  1. Marlena pakowanie ketchupów bez języka Wijchen na 18 listopada 2016 @ 20:00

    Poszukujemy pilnie pracy z zakwaterowaniem od jutra, przebywamy obecnie na terenie holandi, znalezlismy sie w bardzo trudnej sytuacji poniewaz trafilismy na nieodpowiednie biuro ktore mialo nam zapewnic prace ktorej nie bylo, a po tygodniu sie dowiedzielismy ze musimy sie wyprowadzic do godziny 9. Ja mam na imie marlena 19 lat, punktualna, pracowalam na terenie holandi w tamtym roku, szlo mi swietnie. Moj chlopak 21lat, posiada prawo jazdy, poradzi sobie wszedzie. Prosze o kontakt jak by sie cos znalazlo w ciagu 24godzin. Kontakt. +31 644914753

  2. Dzień dobry jestem zainteresowana ta praca jest bez języka angielskiego

  3. dziedobry wraz z partnerem jestesmy zainteresowani oferta pracy

  4. jeste do dyspozyci od 02.01.2017 na 27 listopada 2016 @ 19:14

    szukam pracy jako pakowacz posiadam numerSOFI oraz dokument o nie karalnosci jak jest zapotrzebowanie na okres przed swietam do pracy to od 08.12.2046 do 23.12.2016 moge podjac prace moj numer kontaktowy781671967

  5. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt +48 884 744 117
    Pozdrawiam

  6. lucyna kolodziejczyk na 1 stycznia 2017 @ 14:34

    jestem gotowa wyjechac zarobic .aby zarobic jestem w tej na emertuze. niemam wyjsciazostalam bez mieszkania

  7. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki