do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii przy kwiatach ogrodnictwo bez języka Kwintsheul

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kwintsheul
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 00:25

Dla pracodawcy z Kwintsheul poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii przy kwiatach (różach). Zatrudnienie dla Polaków w ogrodnictwie bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Kwintsheul.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie ścinanie róż w szklarni.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • rzetelne i uczciwe wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość pozostania w pracy na dłużej – przynajmniej 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu;
  • 40 – 45 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidnego pracodawcę;

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w ogrodnictwie przy kwiatach – różach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@dobosh-work.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0048 533 999 213

Źródło: http://www.praca4u.net/roze-id1184140.html

ID ogłoszenia: 6335defb45817326