do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek bez języka Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 21:45

Przedsiębiorstwo hodujące pieczarki od zaraz szuka osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Horst dla kobiet przy zbiorze pieczarek. Zatrudnienie na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek
Lokalizacja: Holandia, Horst
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmował zbiorem pieczarek. Praca również na wysokości.

Wymagania:
– preferowane kobiety
– dobre zdrowie, bez nałogów
– minimum roczne doświadczenie przy zborach pieczarek
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz na okres 1 roku
– osoby bez lęku wysokości

Oferujemy:
– praca odbywać się może również w Niemczech
– zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę
– roczne stanowisko
– stawki wiekowe plus premie
– oferujemy świadczenia socjalne
– zapewniamy miejsce noclegowe
– dla chętnych możliwość skorzystania z naszego transportu

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: [rekrutacja zakończona] w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ji6g/

ID ogłoszenia: 67353f1cbb3e4e07

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek bez języka Horst”

  1. Holandia praca pakowanie na 5 grudnia 2014 @ 23:51

    witam jestem zainteresowana pracą czy są jeszcze miejsca mój nr tel 782472883