stawki wiekowe

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory pomidorów Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 22:35

Plantacja pomidorów ze Zwolle od zaraz zatrudni sezonowych pracowników do zbiorów. Praca w Holandii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Dla osób do 20 lat zapewniamy bezpłatne miejsce zamieszkania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Zwolle, Rotterdam.

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych:

18 – 20 lat – 5.70 euro/h – zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie!
21 lat – 6,72 euro/h
22 lata – 7,87 euro/h
23 i więcej- 9,26 euro/h.

Zakres obowiązków:

  • zbiory pomidorów;
  • usuwanie liści;
  • prace pielęgnacyjne przy sadzonkach.

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność przestrzegania dziennych limitów zbiorów;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób do 20 lat;
  • dobre wynagrodzenie;
  • co najmniej 38 godzin pracy w tygodniu;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, zapraszamy do zarejestrowania się na stronie internetowej:

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-szklarni-z-pomidorami-na-wakacje-id383236.html

ID ogłoszenia: 75957a0df596153b

2 komentarze na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory pomidorów Zwolle”

  1. Mam dobre doświadczenie prac ogrodniczych

  2. witam jestem zainteresowana .wróciłam z sezonu truskawkowego i chciałabym spróbowac w pomidorach