10,40 EUR/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiór kalafiora Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Praca sezonowa
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:09

Dam sezonową pracę w Holandii bez znajomości języka. Gospodarstwo z Dronten zatrudni Polaków od zaraz do zbiorów kalafiora i kapusty. Zakwaterowanie jest zapewnione na czas umowy.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 10,40 EUR/h.

Początek pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zbiór kalafiora oraz kapusty na polu;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • dokładność;
  • możliwość zabrania ze sobą kaloszy i płaszcza przeciwdeszczowego;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na czas umowy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskiego rezydenta w Holandii;
  • bardzo dobre zarobki;
  • legalne zatrudnienie tymczasowe.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres: biuro@goodjob.com.pl

Można zarejestrować się na stronie – www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Kontakt telefoniczny – 533 920 005, 730 071 404, 781 191 757.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/zbior-kalafiora-sezonowa-praca-w-holandii-od-zaraz-dronten-2018/

ID ogłoszenia: 9135bb78f6243ef7