do ustalenia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 06:04

Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Vlijmen dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Holandii na produkcji kosmetyków do pielęgnacji.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Liczba miejsc: 15

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym żele pod prysznic, szampony, pianki do włosów, odżywki, itp.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie pustych pojemników na taśmie, nakładanie butelek oraz kontrola jakości
  • do obowiązków będzie należało także pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet oraz wkładanie do kartonów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • zdolność pracy w grupie
  • chęć oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na dłuższy okres w Holandii
  • wsparcie koordynatorów
  • zapewnione płatne zamieszkanie, ubezpieczenie oraz komunikacja miejska

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 9775a4ec3bf3e6bc