do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie keczupów Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 01:04

Praca w Holandii przy pakowaniu keczupów od zaraz dla Polaków. Oferujemy zatrudnienie w Wijchen bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia na produkcji.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Wijchen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie keczupów przy taśmie produkcyjnej;
  • ustawianie butelek i napełnianie ich za pomocą specjalnej maszyny;
  • zdejmowanie gotowych butelek z keczupem z taśmy;
  • układanie ich w kartonach;
  • kierownik może zlecać również inne zadania;
  • praca może być zorganizowana na zmiany.

Oczekiwania:

  • język angielski na poziomie podstawowym lub komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia za granicą na 3-6 miesięcy;
  • motywacja do rzetelnej i sumiennej pracy;
  • umiejętność szybkiej nauki nowych rzeczy;
  • zaletą będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności;
  • mile widziane referencje.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenia oraz odprowadzanie składek;
  • płatne zakwaterowanie oferowane przez agencję;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pracę na dłuższy okres;
  • umowę na legalnych i jasnych zasadach;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w nocy.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • rzeszow@hobij.pl

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: KETCHUPY.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ketchupow-wijchen-od-zaraz-id403004.html

ID ogłoszenia: 81857bb66060a95d