9,14 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka produkcja soków 2017 Beneden-Leeuwen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beneden-Leeuwen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 02:12

Możliwość podjęcia pracy w Holandii dla pracowników bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Beneden-Leeuwen od zaraz na produkcji soków owocowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Beneden-Leeuwen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkowaniem soków owocowych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wyrobów, obsługa linii produkcyjnej oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów wytwarzania

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do dłuższej współpracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewnione zamieszkanie
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • konto pracownika w internecie
  • możliwość wypłacenia zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 76659a1f208db347

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka produkcja soków 2017 Beneden-Leeuwen”

  1. Witam jestem zaintersowany praca jakis numer potrzebuje do tego ogloszenia

  2. Przemysław Hermann na 5 września 2017 @ 12:48

    Witam jestem zainteresowany pracą przebywam na terenie Holandii z kolegą w okolicach Rotterdamu tel.+31645992805

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com