9,94 euro/h brutto

Od zaraz do pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu słodyczy 2018 Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2018 00:46

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Holandii 2018 dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnimy w z Veghel przy pakowaniu słodyczy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,94 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • pakiet świadczeń
  • zatrudnienie w Holandii bez znajomości języka
  • bezpłatny abonament w sieci holenderskiej
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany, także w weekendy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 5375b65c2e44d48e

1 odpowiedź na “Od zaraz do pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu słodyczy 2018 Veghel”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com