9,34 EUR brutto za godzinę

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy zbiorze truskawek Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: okolice Venlo
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 6 października 2016 23:18

Sezonowa oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w szklarni z Venlo od zaraz dla Polaków przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,34 EURO brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu truskawek szklarniowych

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek
  • zaletą będzie znajomość niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację
  • dostępność na okres minimum 2 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • gotowość pracy w niedziele
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • motywacja i chęć do pracy
  • wzrost powyżej 165 cm

Oferujemy:

  • legalną umowę na warunkach holenderskich
  • mieszanie płatne 81 euro tygodniowo
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • wsparcie koordynatorów
  • gwarancję minimum 38 godzin pracy tygodniowo
  • ubezpieczenie w cenie 21 euro za tydzień

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: cosmoworker.3045989@es-candidate.com.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-id407293.html

ID ogłoszenia: 86757f61d3471697

7 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy zbiorze truskawek Venlo”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt na maila lub tel. 536461385

  2.  “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy zbiorze truskawek Venlo” na 10 października 2016 @ 22:15

    W chwili obecnej przebywam w Baarlo i jestem zainteresowana Państwa oferta pracy.Proszę o kontakt +48608850909. Izabela

  3. Witam mam lekkie doswiadczenie przy zbiorach truskawek pracowalem 2 miesiace. Aktualnie mieszkam w venlo i pilnie potrzebuje pracy, prosze o kontakt +31687660675

  4. Witam mam na imię katarzyna pilnie potrzebuje pracy na zbiór owoców truskawek lub innych owocówi watrzyw prosze o kontakt pod numerem 505060267

  5. Jak zacznie się sezon przy zbiorach truskawek to proszę o kontakt.Zrywając borówkę rwałam szybko i nie minimum ,więc warto mnie zatrudnić

  6. Jak zacznie się sezon przy zbiorach truskawek to proszę o kontakt.Zrywając borówkę rwałam szybko i nie minimum ,więc warto mnie zatrudnić.proszę o kontakt e mail.

  7. Witam,rwałam truskawkę 2 sezony. proszę o kontakt