9,43 euro/h brutto

Od zaraz ogrodnictwo praca w Holandii bez znajomości języka przy kwiatach Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 02:26

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w szklarni z Westlandu. Ogrodnictwo – praca w Holandii przy kwiatach dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Westland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy pielęgnacji kwiatów, głównie orchidei i chryzantem

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęć do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione ubezpieczenie oraz miejsce do zamieszkania
  • dobre zarobki wypłacane raz na tydzień
  • pomoc i wsparcie konsultanta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do przesłanie CV na adres:

adrianna@Holandiajobs.pl z dopiskiem kwiaty

Kontaktować się można również pod numerem + 48506670880

Źródło: http://www.praca4u.net/orchidee-chryzantemy-praca-w-szklarni-id645290.html

ID ogłoszenia: 699594b03fd36589

2 komentarze na “Od zaraz ogrodnictwo praca w Holandii bez znajomości języka przy kwiatach Westland”

  1. Witam,jestem zainteresowany pracą w Holandii na okres wakacji..Mam 19 lat i duże chęci do pracy.Proszę o kontakt.

  2. Mam duże doświadczenie przy ogrodnictwie można zobaczyć na Facebook ta wioska nazywa się Piasecznik w zchpomorskim już tam pracuje ponad 10lat jestem abitny i pracowity