10,15 Eur brutto/godz.

Od zaraz pakowanie batoników Holandia praca bez znajomości języka Leerdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2019 00:54

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu batoników. Oferta 2019 bez znajomości języka w Leerdam z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjną stawką godzinową wynagrodzenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 10,15 Eur brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie batoników do pudełek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, np. sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc;
  • zapewnione zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia 150 Eur zaliczki;
  • 120 PLN w formie pakietu startowego, czyli poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy mogą aplikować poprzez stronę: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 9745c911fa94930a

1 odpowiedź na “Od zaraz pakowanie batoników Holandia praca bez znajomości języka Leerdam 2019”

  1. Mariusz2303 na 26 marca 2019 @ 13:46

    Witam jestem zaiteresowany panstwa praca, mam doswiadczenie w pracy na produkcji. Prosze o kontakt +31 633992628