11,75 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Vaassen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 00:15

Propozycja rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Vaassen dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: 11,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie produkujące czekoladki, kakao w proszku i inne wyroby;
  • pracownik będzie pakował gotowy produkt, a także obsługiwał maszyny i przeprowadzał kontrolę jakości.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • 36 godzin pracy na tydzień;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pracę na jednej zmianie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail:

m.dyszka@covebo.pl albo pod numerem telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-2020-vaassen/

ID ogłoszenia: 7605ebac89b89d36