do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez języka Veneendaal na produkcji chusteczek nawilżających

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veneendaal
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 01:11

Od zaraz możliwe zatrudnienie w zakładzie produkującym chusteczki nawilżające z Veneendaal. Praca w Holandii dla osób bez znajomości języka do obsługi maszyn.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Veneendaal, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji chusteczek nawilżających polega na obsługiwaniu urządzeń, pakowaniu produktów, a także na kontrolowaniu pracy robotów

Wymagania:

  • możliwość pracy na dłuższy okres – minimum 6 miesięcy
  • konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności oraz referencje
  • umiejętność obsługi komputera oraz oraz innych podobnych urządzeń

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • transport do pracy
  • perspektywę przedłużenia współpracy
  • wysokie zarobki
  • mieszkanie zapewnione przez agencję
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Zainteresowane pracą osoby zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim z informacją OPERATOR MASZYNY w tytule wiadomości na adres: praca@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/operator-ka-maszyny-veneendaal-id421206.html

ID ogłoszenia: 542581cf14829a1c