do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na magazynie spożywczym Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 24 października 2017 04:55

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie sieci supermarketów. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Veghel dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna ma magazynie należącym do sieci supermarketów
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie oraz pakowanie zamówień, rozpakowywanie dostaw, naklejanie etykiet, itd.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych

Oferujemy:

  • płatne miejsce do zamieszkania, ubezpieczenie oraz komunikacja miejska
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w znanej na rynku firmie
  • szansę na dłuższą współpracę
  • możliwość otrzymania podwyżki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

tnsgroup.pl/zbieranie-i-pakowanie-zamowien/

ID ogłoszenia: 18659ee70948a74c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na magazynie spożywczym Veghel”

  1. Witam. Czy praca nadal aktualna?