9,11 euro/h brutto

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji ciastek Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:08

Oferujemy pracę w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Harderwijk na produkcji ciastek oraz przy obowiązkach magazynowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Harderwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciastek oraz przy pracach magazynowych w piekarni

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy pracach produkcyjnych lub w piekarni
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • zamieszkanie za 50 euro tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • ubezpieczenie w cenie 19,40 euro za tydzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez stawki wiekowej
  • możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail:

ewa@Holandiajobs.pl z dopiskiem w tytule „CIASTKA”

Możliwy jest kontakt pod numerem + 48 518 610 625 (pon.-pt. w godz. 09:00-16:00)

Źródło: http://www.praca4u.net/fabryka-ciastek-od-zaraz-bez-wiekowki-id1146160.html

ID ogłoszenia: 7545afdeb2dafa03