do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kanapek Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 listopada 2017 01:56

Oferujemy pracę w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz możliwość zatrudnienia w zakładzie z Amsterdamu na produkcji kanapek i sałatek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek i sałatek ze świeżymi produktami
  • zadaniem pracownika będzie mycie i krojenie warzyw, kontrola jakości, zgłaszanie nieprawidłowości oraz pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za prace porządkowe na hali

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy na dłuższy okres
  • sumienność i odpowiedzialność
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość wglądu do kosztów pracy oraz liczby godzin
  • bezpłatny abonament telefoniczny

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy poprzez formularz znajdujący się na stronie:

www.ottoworkforce.pl/praca/pracownik-produkcji-z-produktami-swiezymi/

ID ogłoszenia: 2175a05d521cfcf6

3 komentarze na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kanapek Amsterdam”

  1. Alicja Zagozda na 11 listopada 2017 @ 10:39

    Witam jestem zainteresowana praca z moim partnerem mozemy wyjechac od 13 11 2017chcemy pracowac jak najdluzej moj nr kontaktowy 663 096 809 d

  2. witam jestem zainteresowana

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com