9,87 euro/h brutto

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 września 2017 00:44

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie z Leerdam produkującym batoniki. Aktualna praca w Holandii przy pakowaniu dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Leerdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na pakowaniu batoników – wysokobiałkowych i musli
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wyrobów oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • podwyżkę do 11,12 euro za godzinę po 6 miesiącach pracy
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zapewnione firmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskich rezydentów
  • dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rzeszow@covebo.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-batonikow-3874353.html

ID ogłoszenia: 20659ca5aaf2f7e5