do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka pakowanie brukselki Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:25

Poszukujemy kandydatów do pracy w Holandii od zaraz. Oferta zatrudnienia w Rotterdamie dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu brukselki i papryki.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Ridderkerk / Heinenoord (okolice Rotterdamu), Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji przy przetwórstwie warzyw polega na pakowaniu papryki i brukselki
  • zadaniem pracownika będzie m.in. segregacja i pakowanie warzyw, naklejanie etykiet oraz wkładanie opakowań do skrzynek

Wymagania:

  • zaletą będzie własne auto oraz mieszkanie
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na minimum pół roku
  • atutem będzie posiadanie referencji z poprzedniej pracy
  • chęć do podjęcia pracy
  • mile widziany status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • transport do pracy
  • opiekę konsultanta
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • dodatki za pracę weekendową i w okresie świątecznym
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zapewnione przez agencję zakwaterowanie dla chętnych
  • pomoc w załatwianiu formalności, w tym numeru sofi

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacja „OFERTA- ROTTERDAM” w tytule na adres e-mail:

praca@hobij.pl

ID ogłoszenia: 8225870fc6b5cf1c

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka pakowanie brukselki Rotterdam”

  1. Witam czy są jeszcze miejsca do pracy