10,35 Eur brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 października 2019 00:45

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Panningen bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 Eur brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciastek – wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • transport do Holandii;
  • nie ma stawek wiekowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stałą pracę;
  • dodatek do wynagrodzenia Zorgtoeslag – 93,00 Eur mc;
  • bezpłatne posiłki – ciasto, sałatki;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • dojazd do pracy samochodami służbowymi;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • rekompensatę do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy przy pakowaniu w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7080123

ID ogłoszenia: 6565d8905ba75ec6