9,87 euro/h brutto

Od zaraz dla par praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu kanapek Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 00:15

Oferujemy pracę w Holandii dla par przy pakowaniu kanapek i bagietek. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Alphen aan den Rijn dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Alphen aan den Rijn, Losser, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się przygotowywaniem kanapek, bagietek oraz tortilli
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów do pojemników oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie numeru BSN – możliwość wyrobienia na miejscu

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dodatki za pracę na zmiany
  • zamieszkanie w cenie 90 euro za tydzień
  • zatrudnienie możliwe dla par
  • zapewnione ubezpieczenie za 22,50 euro tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-pakowaniu-kanapek-i-bagietek-3951442.html

ID ogłoszenia: 7065a5944dc52809

7 komentarzy na “Od zaraz dla par praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu kanapek Alphen aan den Rijn”

  1. Barbara Flak na 15 stycznia 2018 @ 13:31

    Witam jestem zainteresowana pracą dla pary proszę o kontakt tel 798 444 489 lub @ deadpooltrove@gmail.com

  2. bardzo potrzebuje tej pracy mam duże doświadczenie proszę o kontakt z poważaniem olejniczak

  3. witam jessteśmy małżeństwem chielibyśmy podjąc prace w charakterze pakowaczy

  4. Mogę wyjechać na 2 miesiące , wcześniej pracowałam przy produkcji przekąsek .

  5. Witam
    Wraz z dwójką kolegów jestesmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o odpowiedź na podanego maila.
    pogromcasysuni@gmail.com

  6. Barbara Flak na 22 stycznia 2018 @ 11:43

    Witam
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o odpowiedź na deadpooltrove@gmail.com

  7. Praca przy sortowanie owoców i warzyw na 22 stycznia 2018 @ 13:50

    Dzień dobry szukam pracy dla 4 osób od zaraz dyspozycyjność cały czas obecnie przebywamy w Hadze tel+48797275088