do ustalenia

Od zaraz praca Holandia magazyn odzieżowy bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 marca 2017 00:43

Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz na magazynie odzieżowym z Tilburga osoby do zbierania zamówień dla klientów.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Tilburg, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała głównie na zbieraniu zamówień klientów
  • zadaniem pracownika będzie także przyjmowanie dostaw oraz obsługa działu zwrotów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość wyjazdu do Holandii zaraz
  • okazanie zaświadczenia potwierdzającego niekaralność
  • preferowane osoby z ważnym prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwe dodatki do pensji
  • legalną pracę w oparciu o umowę na warunkach holenderskich
  • płatne miejsce do zamieszkania w cenie od 89 euro za tydzień
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • zapewnione ubezpieczenie dla pracowników od 18,46 euro tygodniowo

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV i LM na adres:

agnieszka.motylska@adecco.com

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-internetowy-sklep-odziezowy-tilburg,oferta,5130994

ID ogłoszenia: 92758d448d284b6f

2 komentarze na “Od zaraz praca Holandia magazyn odzieżowy bez znajomości języka Tilburg”

  1. Michał Kostrzewski na 3 kwietnia 2017 @ 12:14

    Dzien dobry 🙂
    Czy oferta jest aktualna pakowanie odziezy ? Jestem obecnie w holandi i nie mam zbytnio cv swojego ale moglbym zadzwonic i telefonicznie bysmy porozmawiali na temat pracy w zakladzie odziezowym

  2. Bylabym zainteresowana ta propozycja pracy,ale jestes niekonkretny w zawrtosci ogloszenia.Liczysz na naiwnikow?