do ustalenia

Od zaraz praca Holandia na magazynie z art. sportowymi w Aalsmeer 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.07.2019
  • Długość umowy: --
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 00:28

Atrakcyjna propozycja pracy w Holandii od zaraz na magazynie z artykułami sportowymi w rejonie Aalsmeer. Zatrudnienie 2019 ze znajomością języka angielskiego.

Praca jako orderpicker na magazynie/ lub operator reachtruck
Opis stanowiska
Praca na magazynie z artykułami sportowymi ,zbieranie zamówień za pomocą skanera.

Operator reachtruck:
– załadunek/rozładunek

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie
– motywacja do pracy
– gotowość podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:
Praca w systemie dwuzmianowym
Dobre warunki zakwaterowania.
Możliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem i samochodem.
Stawka : €10.34 brutto/h

Operatorzy reachtruck pracują na zewnątrz. Pojazdy są dostosowane – zamykane, ogrzewane kabiny.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o kontakt:
+48 505 832 229

ID ogłoszenia: 1065d273ba087bed