11 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia na produkcji kanapek bez znajomości języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 września 2019 19:05

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Utrechcie dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 11 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac na produkcji, pakowanie oraz przygotowywanie składników.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz samochodu.

Oferujemy:

  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • pracodawca zwraca częściowy albo całkowity koszt za transport z Polski, ale trzeba przedstawić paragony;
  • możliwość rozwoju;
  • pomoc polskiego rezydenta przy wyrabianiu numeru Sofi, zakładaniu konta w banku itp.;
  • ubezpieczenie w cenie 24 Eur na tydzień;
  • zwrot kosztów za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy w wysokości 0,19 Eur na km, do 8 Eur na dzień;
  • zakwaterowanie w domkach sześcioosobowych w 1-2-osobowych pokojach z szybkim Internetem;
  • wypłata raz w tygodniu;
  • 38 godzin pracy w tygodniu oraz możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: info@orangejobs.nl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-utrecht-2019/

ID ogłoszenia: 7515d63f8c5dffb9