9,80 euro/h brutto

Od zaraz praca Holandia na produkcji sałatek bez znajomości języka 2018 Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2017 01:57

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Zwaagdijk dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji sałatek owocowo-warzywnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Noord Holland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,80 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej w zakładzie zajmującym się przygotowywaniem sałatek owocowo-warzywnych
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie warzyw do opakowań, a następnie na palety
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pracami na magazynie oraz produkcji

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane posiadanie referencji
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum pół roku
  • motywacja i energia do pracy
  • dużą zaletą będzie status osoby niekaranej
  • preferowane są osoby w wieku powyżej 23 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego
  • pracę w systemie zmianowym
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://www.hobij.pl

ID ogłoszenia: 85158b5ec2a421a9

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia na produkcji sałatek bez znajomości języka 2018 Zwaagdijk”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com