12,10 € na godz.

Od zaraz praca Holandia pakowanie batonów bez znajomości języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 stycznia 2022 09:49

Pracodawca z Leerdam szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii. Zatrudnienie 2022 przy pakowaniu batonów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 12,10 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie batonów do pudełek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • naklejanie etykiety na opakowania.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii – transport gratis;
  • dojazd do pracy na terenie kraju;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zaliczkę 150 € po pierwszym tygodniu pracy;
  • 120 PLN pakietu startowego – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu i słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

j.lizun@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-027494-pakuj-batoniki-w-kartoniki/

ID ogłoszenia: 1361cc6bd318830