12,58 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia przy kwiatach bez języka w ogrodnictwie 2023 Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 4 maja 2023 22:05

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach 2023. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów oraz ich pielenie;
  • wykonywanie zadań na zewnątrz oraz w szklarni;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Holandii;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatkowo płatne nadgodziny;
  • praca w święta płatna jest dodatkowo +50%;
  • bonus dla kierowcy;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy w Holandii mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 600 877 477 albo wysyłać aplikacje poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 382642c767d747b7