stawka wiekowa

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:11

Aktualna opcja zatrudnienia w szklarni z Den Haag przy kwiatach, głównie chryzantemach. Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Den Haag, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka wiekowa, od 7,54 do 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała głównie na pielęgnacji oraz przygotowywaniu do wysyłki chryzantem i orchidei
  • zadaniem pracownika będzie m.in. sadzenie, obrywanie pąków oraz pakowanie i sortowanie kwiatów

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem, szczególnie alergii
  • zdolność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • chęć i energia do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie rezydentów na miejscu
  • bezpłatny dojazd do pracy samochodem lub rowerem
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • perspektywę rozwoju
  • rozszerzony pakiet ubezpieczenia za 22,95 euro tygodniowo
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w wyposażonych domach na przedmieściach
  • darmowy dostęp do internetu oraz polskiej telewizji
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • dodatki urlopowe oraz ekstra płatne nadgodziny

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres:

Szymon@holandiajobs.pl z dopiskiem „KWIATY”

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/ogrodnictwo-sezonowa-praca-w-holandii-dla-kazdego-kwiaty-den-haag/

ID ogłoszenia: 194592da95509dc7

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach Den Haag”

  1. Chciał bym podjoc pracę jak najszybciej