10,48 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach Rijsenhout 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijsenhout
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 5 września 2022 13:09

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Rijsenhout bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Rijsenhout.

Wynagrodzenie: 10,48 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac przy kwiatach;
  • zadaniem może być sortowanie cebulek albo uprawianie hortensji, róż i orchidei;
  • pracownik może również zajmować się zapylaniem róż za pomocą pędzelka;
  • opiekowanie się młodymi sadzonkami.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto, który będzie naliczany od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • pomoc koordynatora;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w cenie 95,57 – 105,11 € na tydz. z dostępem do darmowego wi-fi;
  • ubezpieczenie zdrowotne w wysokości 29,85 €  na tydzień;
  • codzienny transport do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać w jednym z oddziałów agencji:

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 697 831 697
T: 603 402 363
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 605 148 444
T: 722 170 946
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Jagiellońska 103/309
T: 603 567 915
T: 603 562 143
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9 (parter)
T: 667 713 111
T: 575 569 444
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/praca-przy-kwiatach-w-holandii/

ID ogłoszenia: 30962e2e82bf3a66