7000-10000 PLN/m-c brutto

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:26

Zatrudnimy chętnie od zaraz w szklarni z Luttelgeest pracowników bez znajomości języka. Ogrodnictwo, praca w Holandii przy pielęgnacji oraz ścinaniu kwiatów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Luttelgeest, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: od 7000 do 10000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pielęgnacja oraz ścinanie róż sekatorem

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia przy ścinaniu róż
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na podstawie legalnej umowy
  • zamieszkanie blisko pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • darmowy transport do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

info@workcentre.com.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerami:

533 087 111 lub533 966 678

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/scinanie-roz-3966599.html

ID ogłoszenia: 6525a764454002fb

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach Luttelgeest”

  1. mam doswiadczenie przy rózach knipen plauzen inbaugen to zginanie tych róz które nie nadają się do bukietów 1 rok pracy przy rózach przy chryzantemach wycinanie na sprzedaz plauzowanie robienie bukietów wyrywanie tulipanów narcyzów hiacentów w hiacentach maszyna wycinała cebulki a potem robiło się bukiety przy storczykach pikowanie sadzenie wybieranie chorych stokowanie knajpen opzuken rajpe orchideje von ferkocht en hroute plante mej nejmen nach warme kas en hruje taken en bluje werken baj orchideje dwa i pół lata przy amarylisach truskawkach pakowanie cebulek kwiatowych warzyw szparagach doniczkowych zieleni miejskiej przy kanapkach na lini produkcyjnej przy poze na hali

Zostaw odpowiedź do x