9,75 Eur brutto/h

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Dronten 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: 31.12.2019
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 19:21

Pracodawca z Dronten szuka od zaraz osób do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 9,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na przesadzaniu oraz pielęgnacji storczyków;
  • zadaniem będzie też patyczkowanie kwiatów;
  • dbanie o przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość język angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pensja co tydzień na koncie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przed wyjazdem, np. umowa kierująca;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do jednego z oddziałów:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/praca-przy-storczykach-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 8575d2dfff5e63a4

Linki sponsorowane