9,82 - 10,71 €/h

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Noordwijkerhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: 10 stycznia 2020 11:54

Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków bez znajomości języka przy kwiatach. Oferta pracy w Holandii aktualna od zaraz na terenie Noordwijkerhout. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Noordwijkerhout.

Wynagrodzenie: dla osób w wieku powyżej 22 lat – od 9,82 do 10,71 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, ścinanie oraz pakowanie kwiatów, takich jak: tulipany, chryzantemy, lilie oraz storczyki;
  • zatrudnienie w szklarni i/lub na hali.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • na miejscu możliwość wyrobienia numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 85,50 Eur na tydzień;
  • ubezpieczenie płatne 24,14 Eur na tydzień;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pomoc koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/praca-przy-kwiatach-ogrodnictwo/noordwijk-noordwijkerhout-hoorn-holandia/14385109

ID ogłoszenia: 9575dfd363593ee5