7,86 - 9,82 €/h

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka 2019 Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 19:29

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie również bez znajomości języka. Ogłoszenie 2019 dla Polaków z Westland. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Westland.

Wynagrodzenie:

  • 19 lat i mniej: 7, 86 EUR brutto/h;
  • 20 lat: 8, 84 EUR brutto/h;
  • 21 lat i więcej: 9, 82 brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni, która polega na plauzowaniu chryzantem;
  • wykonywanie prac przy kwiatach szklarniowych;
  • praca na hali, która polega na pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw.

Wymagania:

  • dokument tożsamości albo ważny paszport;
  • numer BSN?/Sofi, a gdy nie ma numeru, możliwość darmowego wyrobienia przed wyjazdem;
  • konto w walucie Euro + karta do bankomatu;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • własny adres e-mail;
  • poduszka, kołdra oraz pościel.

Oferujemy:

  • umowę z holenderskim pracodawcą na pół roku lub rok;
  • stawkę godzinową wynagrodzenia;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin w wysokości 135% stawki podstawowej;
  • wynagrodzenie co tydzień, a pierwsza wypłata po dwóch tygodniach;
  • zakwaterowanie w cenie 89,50 Eur na tydzień, które pobierane jest z wypłaty;
  • możliwość kupienia obuwia ochronnego w cenie 20 Eur;
  • ubezpieczenie holenderskie w cenie 25,66 Eur na tydzień;
  • darmowy dojazd do i z miejsca pracy.

Aplikacja:

CV w języku polskim lub angielskim należy przesłać na adres: rekrutacja@sempre.eu.com

W temacie wiadomości należy podać stanowisko pracy.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-takze-bez-znajomosci-jezykow-obcych-id1172202.html

ID ogłoszenia: 4255cfa38c2df926