7,86 - 9,82 Eur brutto/h

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: 6 lub 12 miesięcy
  • Opublikowany: 2 września 2019 12:05

Dla pracodawcy z Westalnd poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Westland.

Wynagrodzenie:

  • 19 lat i mniej – 7,86 Eur brutto na godz.;
  • 20 lat – 8,84 Eur brutto na godz.;
  • 21 lat i więcej – 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracę w sektorze szklarniowym i w zależności od stanowiska będzie to: plauzowanie chryzantem, prace przy kwiatach szklarniowych albo pakowanie i sortowanie owoców, a także warzyw na halach.

Wymagania:

  • dokument tożsamości albo ważny paszport;
  • BSN numer Sofi, a gdy go nie ma, to możliwość bezpłatnego wyrobienia przed wyjazdem;
  • własne konto w walucie Euro i karta do bankomatu;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • adres e-mail (swój);
  • poduszka, kołdra oraz pościel.

Oferujemy:

  • umowę z holenderskim pracodawcą na pół roku lub na rok;
  • stawkę godzinową;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin w wysokości 135% stawki podstawowej;
  • wypłata co tydzień, a pierwsza po dwóch tygodniach;
  • zakwaterowanie w cenie 89,50 Eur na tydzień, które pobierane są z wypłaty;
  • ubezpieczenie holenderskie w cenie 25,66 Eur na tydzień;
  • darmowy dojazd do/z miejsca pracy.

Aplikacja:

CV w j. polskim lub angielskim można wysyłać na adres: rekrutacja@sempre.eu.com

Źródło: www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-takze-bez-znajomosci-jezykow-obcych-id1174568.html

ID ogłoszenia: 6015d51bf1c1de91