do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy pomidorach szklarniowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: luty - marzec 2015
  • Opublikowany: 7 lutego 2015 00:21

Propozycja podjęcia pracy w Holandii od zaraz przy pielęgnowaniu pomidorów szklarniowych. Zatrudnienie od marca 2015 dla Polaków z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik przy pomidorach szklarniowych

Miejsce pracy: Holandia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Termin: luty – marzec 2015

Obowiązki:

  • Prace pielęgnacyjne przy pomidorach szklarniowych.
  • Do zadań należeć będzie ścinanie, okręcanie oraz zawiązywanie pomidorów za pomocą sznurka.
  • Obowiązkiem będzie również podlewanie, kontrola wzrostu i nawożenie.

Oczekiwania:

  • pół roku doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – język holenderski nie jest wymagany
  • prawo jazy będzie mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej

Oferta:

  • zatrudnienie w dłuższej perspektywie
  • pracodawca organizuje miejsce zamieszkania
  • opłacone ubezpieczenie
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać drogą mailową na jeden z poniższych adresów:

  • kielce@abpraca.pl
  • lublin@abpraca.pl
  • opole@abpraca.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2398c5/

ID ogłoszenia: 2154d4a0f3032eb

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy pomidorach szklarniowych”

  1. praca w ogrodnictwie Holandia na 7 lutego 2015 @ 21:18

    jestem zainteresowana wyjazdem do pracy w ogrodnictwie przy pielegnacji pomidorów,znam komunikatywnie jezyk niemiecki

Zostaw odpowiedź do praca w ogrodnictwie Holandia